Mohai Bálint fagottművész kapta a Concerto Budapest Évad Zenekari Művésze díját a pénteki Intermezzoban

Mohai Bálint fagottművész kapta a Concerto Budapest Évad Zenekari Művésze díját


A Concerto Budapest szimfonikus zenekar a 2025/2026-os szezon végén Mohai Bálint fagottművészt tüntette ki Az Évad Zenekari Művésze díjával. A rangos elismerést minden esztendőben a zenekari tagok ítélik oda titkos szavazás útján annak a művészkollégának, aki kimagasló szakmai teljesítményével és példamutató hozzáállásával ezt kiérdemli. A díjat 2026. május 28-án Devich Gábor főigazgató adta át a Concerto Budapest évadzáró koncertjén, a Zeneakadémia Nagytermében, ahol Bach, Rachmaninov és Brahms művei hangzottak el Anna Vinnitskaya zongoraművész közreműködésével, Keller András vezényletével. A vendég Mohai Bálint fagottművész.

Back To Top